חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

אבל דמיינתי (פירורי תובנות 12)

קשה היה למצוא מישהו שמאמין ב-NLP כמוה. למען האמת היה קשה למצוא מישהו שמאמין בכל דבר כמוה. היא לא היתה טיפשה כמובן. היא פשוט כל כך רצתה ללמוד עד שהיא ישר בדקה כל דבר חדש שהיא מצאה ויכול לעזור לה.

כשהיא מצאה את הסרט "הסוד" היא הרגישה בגן עדן. סוף סוף פיתרון, ועוד אחד שהוסתר כל השנים וזה הסוד של הסוד של הסוד. לא פחות. והיא כל כך רצתה שזה יעבוד. במשך שעות היא ישבה ודמיינה את התוצאות שהיא רצתה.

והיא לא הפסיקה שם, היא כל יום עשתה משהו בכיוון התוצאות הרצויות. ועדיין, שום דבר לא זז. לאכזבתה, קרו אפילו מספר דברים שהראו לה בדיוק את התוצאות ההפוכות ממה שהיא רצתה.

כשהיא הרימה אליי טלפון, היא כבר היתה מאוכזבת לחלוטין. "זה לא עובד" היא אמרה לי. "ועשיתי הכל, בדיוק כמו שאמרו. למרות שכבר ראיתי תוצאות מ-NLP, ה"סוד" הזה מהסרט הוא כנראה שקר אחד גדול".

ובכן, ה"סוד" הוא לא שקר, כך התחלתי להסביר לה. זה נכון שניפחו אותו שיווקית כל כך עד שהוא נראה קסום. העניין הוא שיש משהו אחר שקורה ברקע ברמת הלא מודע. כשתת המודע שלנו מקבל מאיתנו הוראה הוא תמיד מבצע (במגבלת המציאות כמובן).

לפעמים, השינוי המבוקש הוא קצת יותר רחוק מהצפוי ותת המודע צריך לעשות התאמות כדי להצליח להביא אותנו לשם. לפעמים יש שיעורים קטנים שהוא יוצר, כדי שהאמונות שלנו יוכלו להשתנות.

אנחנו לא תמיד מקבלים את מה שאנחנו רוצים. אנחנו מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

 1. אנחנו לא מקבלים את מה שאנחנו צריכים. אנחנו מקבלים את מה שמתקבל ממה שאנחנו עושים ולפעמים אנחנו מקבלים דברים בצורה מקרית, בגלל שהגרלנו כרטיס כזה או אחר (כרטיס לוטו, כרטיס של מחלה, כרטיס של ילד עם אופי מסוים). הסיבה היחידה למכור לאנשים חלומות היא כדי להרוויח מהם כסף.

  1. היי אלון, אני מסכים לחלוטין בנוגע למכירת החלומות. במיוחד כשזה מגיע למכירת החלום שאם אתה מדמיין, כל דבר יכול לקרות. לא כל דבר יכול לקרות. בוודאי שלא בגלל היקום וכבר הבעתי את הביקורת שלי על מה שמועבר בסרט הזה ובדומים לו בבלוג.

   מצד שני, כשהפילטרים שלנו מוכוונים למטרה שהוגדרה נכון (ראה ערך מאמר שמדבר על מודל המבנ"ה) ויש עוד כמה יכולות שאתה צריך לפתח כדי להגיע אליה, אתה יכול להשתמש באירועים שקורים לך בחיים כאמצעי לפתח אותן. זה, בדיוק מה שצריך.

   מקווה שעזרתי למקד,
   ליאור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: