קטגוריות מאמרים
על האתר
yellowflowerredstripes

צהוב עם פסים אדומים (פירורי תובנות 283)

אני כבר לא הראשון, הוא אמר. הם לא יקשיבו. זה לא יעניין אותם. למה שיתייחסו אליי. למרות שבמשך המון זמן חשבתי על זה. תכננתי. למדתי את מה שצריך. אגרתי משאבים. השקעתי כדי שאהיה מוכן לצאת לדרך. ורגע לפני, גיליתי שעשו את זה לפניי.

מה זה עשו את זה לפניי. ברור שהגרסה שלי תהיה יותר טובה, הוא חשב לעצמו. רק שעכשיו, הם בטח יחשבו שזה חיקוי. אולי שדרוג במקרה הכי טוב. לא ייקחו אותי ברצינות. יגידו שאני סתם רוכב על גל ההצלחה. ואולי שווה לבחון את ההפסד ולא לצאת לדרך.

אולי נוותר. אולי נשים בצד את כל התכנונים. נספוג את כל מה שהושקע. נחשוב על משהו אחר. וזה נכון שרוב הסיכויים שזה לא יתחבר אליי. רק שזה יהיה חדש. מקורי. מהסוג שאף אחד עוד לא פגש. והם יהיו המומים מהתעוזה.

מצד שני, הוא חכך בדעתו, אולי בכל זאת נצא לדרך. הרי כבר השקעתי את כל שעות המחשבה. בניתי את עצמי כדי להגיע לשם בצורה הטובה ביותר. אגרתי את המשאבים. אולי מספיק לתת את הטוב ביותר שאני יודע לתת.

ובהחלטה של הרגע, הוא פרח. פתח את עלי הכותרת שלו. חייך את החיוך הרחב ביותר שיכול היה לחייך. ונשימת כל האנשים שהיו בחנות נעתקה. כי היה בו משהו אחר. משהו שאי אפשר היה למצוא בשאר הפרחים שסביבו. הוא היה צהוב עם פסים אדומים.

סוף שבוע מעולה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: