חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

שם המשחק: דחיסות (פירורי תובנות 108)

למרות שנדמה כי ההצלחה היא רציפה, היא לא. אם נתקרב אליה באמת כדי לבחון אותה, נגלה שלא מדובר בקו רצוף הנוסק למעלה כל הזמן. ההצלחה, מקרוב, מורכבת מהמון עליות וירידות. פשוט כאלה שהן מאוד קיצוניות ודחוסות.

אנשים מצליחים עסקית יודעים את זה. הם בונים עסקים ומשקיעים באחרים. הם יודעים שרוב העסקים לא יכולים להצליח כל הזמן ובצורה רציפה. יש כאלה שינסקו במהירות וכאלה שההצלחה שלהם תיקח זמן. יש גם עסקים שיתרסקו בסיבוב הראשון.

היכולת שלהם "להצליח תמיד" היא לא הסיבה שבגללה הם מצליחים. הם מבינים את המציאות כמו שהיא. הם יודעים שלא הכל יעבוד. שאי אפשר לחזות הכל. שאם לא לוקחים סיכונים במקומות הנכונים, אז לא מרוויחים בגדול.

ובגלל זה הם גם מפסידים בגדול לעתים קרובות. לאנשים מהרחוב, לא מובן איך אדם כזה מפסיד כל כך הרבה. יכול להיות שאזל לו המזל?

אנשים מצליחים לא עוסקים במזל. הם יודעים כי שם המשחק הוא דחיסות. ככל שהם מצליחים לקום מהר יותר על הרגליים ולהמשיך, כך הם מקרבים אליהם את ההצלחה הבאה. או את ההפסד הבא.

היכולת לדחוס עשייה על ידי התאוששות נפשית מהירה מכישלונות היא הבסיס בהצלחה בכל תחום. ואם אדם לומד נכון מהניסיון שלו, הוא יכול לשפר את הסיכוי כי יצליח יותר או יכשל בצורה פחות קיצונית בפעם הבאה.

ולכן, שם המשחק בהצלחה הגדולה באמת הוא דחיסות.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: