חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

מה באמת צריך? (פירורי תובנות 117)

צריך להיכנס בהם. צריך לשמור על האנושיות שלנו. צריך להראות להם מה זה. צריך לחשוב איך הם מרגישים בצד שלהם. צריך לתת לצה"ל לנצח. צריך מישהו מבחוץ שיפסיק את הלחימה. צריך להסביר את הצד שלנו כדי לקבל תמיכה.

צריך לקדם את האתר. צריך להכניס את רשימת התפוצה החדשה לתוך המערכת. צריך לעשות סרטונים חדשים. צריך לכתוב איזה מאמר או 400. צריך לחזור לכושר. צריך לבנות אתר חדש. צריך לשלם לספקים.

צריך וצריך וצריך. ותמיד יש את התחושה שיש דבר שצריך. אבל צריך זאת בעיה של מישהו אחר. כי לא אומרים מי צריך. פשוט צריך לעשות את זה. וזה לא מזיז אותנו במילימטר. במקום צריך, הגיע הזמן להתחיל לעשות. כי אף אחד לא יעשה במקומנו.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: