קטגוריות מאמרים
על האתר
littledj

השיר הבא (פירורי תובנות 59)

יש אנשים שאין להם הרבה מוזיקה במכשיר. אז הם שומעים את מה שיש להם. שוב ושוב. ובהדרגה הם מתחילים לאהוב את השירים האלה. לא בהכרח כי הם טובים. כי הם התרגלו לשמוע אותם ועכשיו אלה השירים שלהם.

יש אנשים ששומעים מוזיקה רק כשהם עושים משהו. הם מכינים מראש את רשימת השירים. יודעים מה הסדר. השיר הראשון מתחיל לבנות את מצב הרוח. השני מחזק אותו. האנרגיות עולות. המוטיבציה מתחזקת. מתחיל להיות כיף לעשות.

יש אנשים שיש להם המון מוזיקה במכשיר. והם אוהבים את כל השירים. אז הם שמים את כל השירים במצב "אקראי" וסומכים על המכשיר שיזרוק להם שיר טוב. מקסימום… אם השיר לא יהיה טוב, אפשר להעביר לשיר הבא.

יש אנשים שהופכים להיות תקליטנים. לא במסיבות. בחיים שלהם.

הם לא שומרים את המוזיקה שלהם לעצמם. הם מנגנים לאחרים. הם יודעים איזה שיר יביא את הקהל. הם יודעים מה יגרום לקהל להיזכר בתקופה טובה יותר. הם יודעים מה יגרום לו לצאת מהחשיבה המעונבת והשגרתית. לקפוץ. ליהנות. לחייך.

הם יודעים לגוון. ליצור רצף של רגשות. תחושות. זיכרונות. כזה שהוא לא יותר מדי משום דבר ועדיין גורם לרוקדים להיסחף אחריהם. אחרי הכל, הקהל בא כדי ליהנות. אם הם היו רוצים להתבאס, הם היו פותחים את החדשות.

בצורה מפתיעה יש הקבלה מדהימה בין הדרך שבה אדם מסדר שירים לדרך שבה הוא משתמש ביכולות התקשורת שלו עם אחרים. אחרי הכל, תבניות החשיבה שלנו מחלחלות לכל תחום שלנו והכל מקביל.

איך בא לך לסדר את רצף השירים שלך היום?

יום מעולה לכולם,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: