חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

דווקא בקור הזה (פירורי תובנות 86)

להתפשט. כן. באמת. ודווקא בקור הזה. לא להשאיר כלום עליך. ולעמוד. ככה מול כולם. לעצור. לבחון את האנשים. להבין שלבושים ככל שיהיו, עדיין קר להם. כי הקור האמתי הוא לא זה שבחוץ. הם לובשים את האגו שלהם. ואגו לא מחמם.

הדרגה לא מחממת. גם לא התואר. אפילו לא התפקיד בעבודה. בכיר ככל שיהיה. העובדה שהיה עם המון בנות זוג. הבגדים והמגפיים המהממות שקנתה. הסיגריה שעישנו. האלכוהול האיכותי. הכסף בבנק. בלילה זה לא מחמם. גם כשהמזגן דולק.

להתפשט. בראש. להבין שהקור האמתי נמצא בנקודה שבה אדם צריך הוכחות לכך שהוא שווה. וכשאדם צריך משהו שיוכיח לו שהוא שווה, קר לו. בפנים. כי הוא מפחד מהלבד שלו. מפחד שלא יהיה לו מה להגיד לעצמו. כשיהיה לבד.

בגלל זה צריך להתפשט. לפחות פעם בתקופה. להזכיר לעצמנו שאנחנו לא מי שהיינו. אנחנו לא התפקיד שלנו. לא רגשות האשם שלנו. לא ההצלחות שלנו. אנחנו אדם. לא טוב ולא רע. פשוט אדם שעושה כמיטב יכולתו ומתוך מה שהוא יודע.

וזה מי שאנחנו. למרות שיכול להיות שרצינו פעם להיות מישהו אחר. וזה מי שאנחנו. בעיקר כי המעשים שלנו והמחשבות שלנו הובילו אותנו למי שאנחנו היום. וגם אם לא תמיד היינו מושלמים, תמיד היינו אנחנו. גם כשהיינו לבד.

אנחנו בחרנו להפוך למי שאנחנו היום דרך המעשים שלנו. אנחנו אלה שבוחרים מי נרצה להיות דרך המעשים שאנחנו עושים. והידיעה הזאת, כשהיא באמת מגיעה מבפנים, מחממת יותר מכל מזגן או מפזר חום.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: