חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

פטיש שיפוטי (פירורי תובנות 386)

אוי נו, הוא אמר. את לא חייבת להיות כל כך סגורה כל הזמן. אולי הגיע הזמן שתקשיבי ותתחילי לשתף קצת פעולה. נמאס מהיחס הזה. ברגע אחד, כל המשתתפים בישיבה הפנו אליה את המבט. עשרים חניתות מבט ננעצו בבשרה. והיא, התכווצה בכיסא.

היא לא אמרה עד עכשיו שום דבר. ועכשיו, לא הצליחה להוציא מפיה יותר ממלמולי התנצלות. הרי היא לא באמת הייתה סגורה לדבריו. ורק ישבה שם. לא ידעה מה הוא רוצה ממנה. רק שהוא, היה נעול בדעותיו. מבחינתו, היא הייתה סגורה כי ישבה בשפת גוף סגורה.

לא היה אכפת לו. שבוע שלם התרוצצה עם הילדים עד שגופה החל לכאוב באזורים שלא ידעה על קיומם. שבוע שלם שעבדה עד שעות הלילה הקטנות כדי להכין את המצגת, שבה השתמש. ועכשיו, ישבה שם. תחת המזגן המקפיא. והדבר היחיד שאסף את חלקי גופה הדואב, היה שילוב הידיים.

רק שעבורו, זה היה סימן שלא הקשיבה. שהייתה נעולה לדבריו. ועצם היחס שלו אליה ככזו, גרם לה להתרחק משם. להפסיק להקשיב. ולא לרצות לשתף אתו פעולה. כי כל הידע שבעולם בשפת גוף, לא אמור להחליף הקשבה אמיתית. אחרת, זה לא כלי לתקשורת. אלא פטיש שיפוטי.

שיהיה לכם סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: