חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

בשדה האורז (פירורי תובנות 490)

היום היה כבר ארוך. החום מתיש. והיא, רק עמדה שם לרגע. רגליה בתוך המים. מוקפת בחבריה הקוטפים ובשדות אינסופיים של אורז. גבעולים ארוכים סביבה. ובידה, גרגר אחד קטן. היא חייכה אליו. למרות שידעה שזה מטופש. הוא לא יכול להגיב. הוא אורז.

כל חייה ראתה אורז. הוא היה חלק מכל ארוחה ביום. מקור חיים. רק שכשהסתכלה עליו בדרך כלל, ראתה מנה של אורז. הרבה גרגירים ביחד. חלקם דביקים. חלקם עיסה. ולפעמים, אוסף של בודדים מלאים בטעם. רק שהפעם, היא הסתכלה על גרגר אחד. ובאמת ראתה אותו.

הרבה אורז, בדיוק כמו הרבה סינים, נראה אחיד לאנשים שמסתכלים עליו מבחוץ. רק שכדי להבחין ביניהם באמת, צריך לאהוב אחד. לאהוב באמת. ואז, יש משמעות להבדלים ביניהם. וזו, הדרך היחידה לאהוב כל גרגר אורז. אפילו אם יש גרגירים מקולקלים. לאהוב אחד. באמת.

שתהיה לך שבת מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: