חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

המרוץ חלק א' (פירורי תובנות 115)

הוא רכן מתוח מעל קו הזינוק. מותח את שרירי רגליו. מרוכז בנקודת ההמשך. בדיוק כמו שהתאמן. חיכה ליריית הזינוק. חייך חיוך קטן. יודע שהכול יבוא סוף סוף לידי ביטוי בריצה הזו. הניע את הגב קדימה ואחורה בניעות קלות.

הוא השתדל שלא להסתכל לצדדים. נשם נשימות עמוקות ומלאות. קרא כי עליו להיות מסונכרן עם הירייה. כאילו שהיא זו שיורה אותו לכיוון סוף המסלול. ואז להאיץ. לחשב את הסיבובים. ולתת את הריצה המהירה ביותר בסוף.

רעש מוזר הגיע מאחוריו. כאילו מישהו החל כבר לרוץ. ואז מישהו עקף אותו. ועוד אחד. ועוד אחד. כאילו חתכו בתור. והוא התמלא בזעם לשנייה. יכול להיות שהם רימו? הרי לא יכול להיות שהוא פספס משהו חזק כמו ירייה. הוא היה כל כך מרוכז ומתוח.

הם חלפו על פניו והשקט חזר. מוזר, הוא אמר לעצמו. על ריצה לפני הירייה אמורים לפסול אותם. זה הרי לא חוקי. הוא מתח את עצמו אפילו יותר. ציפה בשקיקה לירייה שתגיע. ודקה לאחר מכן, הם חזרו לעוד סיבוב. ועדיין לא שמע את יריית הזינוק.

עכשיו האמונה שלו בעצמו התערערה. יכול להיות שהוא פספס את הירייה. או שאולי החוקים הם אחרים. לא יכול להיות שכולם טועים והוא צודק. או שאולי כן. ובזמן שהוא חשב, הם חלפו שוב על פניו. עכשיו הוא החל לקנא. יש להם יתרון עליו.

ובזמן שהוא היה שם מתוח ומחמיץ פנים, משהו אמר לו להסתכל.

הוא הרים את המבט מהרצפה והסתכל על אחד מהרצים. הרץ הסתכל עליו בחזרה בחיוך. מסמן לו עם היד שיצטרף. מושיט יד כדי לעזור לו לקום. הוא הושיט לרץ את היד בחזרה וההוא משך אותו לרוץ איתם באותו קצב.

תוך שניה הוא הסתנכרן עם הקבוצה. רץ אתם ביחד. הבין שהסיבה שהוא לא שמע את הירייה היא כי לא נולד בזמן שקרתה. בכל פעם מישהו מצטרף לקבוצה ורצים. אלה שעוזבים מפסידים. אלה שנשארים הופכים למנהיגים. והמנהיגים עוזרים לחדשים להצטרף.

הוא היה מוכן לדבר הלא נכון. זו לא תחרות נגדם. זה מבחן של סיבולת.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: