חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

הסבר להכל (פירורי תובנות 482)

אדם מנסה לדחות דברים

עכשיו לא היה הזמן המתאים לבקש העלאה. אחרי גלי הקורונה. החברה בדיוק התחילה להתאושש. היה שינוי כוח אדם גדול. והוא דווקא היה צריך אותה. רק שידע מה יגידו לו. ולא היה לו תירוץ טוב. בטח לא כזה שיגרום להם להסכים. אז דחה את זה לזמן אחר, טוב יותר.

הוא ישב במשרד. שיחק עם העט. ניסה להיראות כאילו שהוא לא מסתכל עליה. זו, שעבדה שמשרד שמולו. זאת שמחייכת אליו כל יום בבוקר. לא מפספסת הזדמנות לברך אותו לשלום. תמיד שמה לב כשמשהו אצלו משתנה. זו שתמיד רצה להתחיל איתה. רק שהשבוע, בדיוק התחילה לצאת עם מישהו.

בטח שלא יתחיל איתה. בדיוק התחילה לצאת עם מישהו. וקצת לפני זה, זה לא היה הזמן המתאים. היא בדיוק יצאה ממערכת יחסים ארוכה. והוא, בדיוק עמד לנסוע לטיול עם חברים בצפון. פשוט לא יהיה להם מתי להיפגש. אם בכלל תרצה. אם בכלל תהיה פנויה רגשית. ועכשיו, היא שוב לא.

היה לו הסבר להכל. חלומות הם רק לילדים. השגרה היא נחלת האדם הבוגר. וגם את ההצלחה של האחרים הצליח להסביר בקלות. הם רימו. השתמשו בקומבינות. התחנפו לבוס. העזו. היו להם תכונות שלו לא היו. כך הוא הסביר את זה לעצמו.

ורק מהסבר אחד הוא התחמק. יותר מהכל. למה באמת הוא כל הזמן צריך הסברים?

שתהיה לך שבת מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: