חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

ולהפריע, זו אומנות של ממש (פירורי תובנות 125)

לפעמים נדמה כאילו אנשים נהנים להיכנס עם הראש בקיר. הם יודעים מה נדרש מהם על מנת לרדת במשקל. ולא עושים את זה. הם יודעים מה נדרש כדי להפסיק לעשן. ולא עושים את זה. הם יודעים ויודעים. ועדיין… לא עושים את זה.

אדם לא משנה התנהגות רק כי היא מפריעה לו.

הוא רגיל להגיב בצורה אחת. זה קל לו. זה אוטומטי. הוא לא צריך לחשוב. זאת הדרך שבה הוא רגיל לעשות את זה. וזה מניב לו תוצאה. או לפחות רווח משני כל שהוא. זה קבוע בחיים שלו. מבחינתו הדרך היא הוא. וזה מה יש.

אדם לומד רק כשדפוס ההתנהגות הישן שלו מפסיק לעבוד.

אדם שנוהג לעבודה ומגלה שהדרך בה נסע חסומה, חייב למצוא דרך חדשה להגיע לעבודה. הוא נהיה ערני. הוא עושה משהו חדש. ואם הדרך הזו מאפשרת לו להגיע יותר מוקדם לעבודה, הוא יבחר בה מעכשיו והלאה.

הרצון שלו להשתנות לא מספיק כדי להביא אותו לאמץ את השינוי.

כשרוצים שאדם ישנה את ההתנהגות שלו, לא מספיק שרק ירצה לשנות אותה. משהו צריך להפריע לו. לקטוע את דפוס החשיבה. לא לאפשר לה לעלות. לתקוע אותו לרגע. ואז, נוצר חלון ההזדמנויות ליצור את השינוי.

אם לא מפריעים, אין שינוי. ולהפריע, זאת אומנות של ממש.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: