חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

כל עוד היא בתנועה (פירורי תובנות 486)

היא פתחה את הספר. קראה בו שורה. ואז סגרה אותו מיד. זה ניער את נשמתה. כאילו הכותב הציץ דרך קפלי הזמן. ראה אותה. ולא סתם אותה. את מי שהיא באמת. מבעד לכל המגננות והסיפורים. דיבר אל מי שהיא ניסתה להסתיר במהלך השנים.

השורה הדהדה בראש שלה במשך שעה שלמה. כמו מנטרה. בהתחלה, היא הפחידה אותה. ואז, דווקא מאוד הרגיעה. כי אם הכותב הכיר אותה מספיק טוב כדי לכתוב אליה, יכול להיות שידע גם לאן היא הולכת. והמסר, מיועד כדי לקדם אותה אל התחנה הבאה.

לרגע, מי שהיא באמת ראתה את מי שהיא יכולה להיות. והחיוך ההדדי היה כמו לחיצת יד. הסכם לפגישה עתידית. תנועה אל הבלתי נמנע. משהו בה זז קדימה. נע ללא תנועה. נוסע על מסילת רכבת אל העתיד. אל הפגישה. אל המקום שאליו ידעה שתמיד תגיע.

ולרגע, היא לא חשבה שאולי הכותב לא מכיר אותה. אולי, זו היא שקראה את דבריו בצורה שמתאימה לה. והיא, זו שהתאימה את המסר אליה. מתוך השלב שבו הייתה. אל תוך המקום שאליו רצתה להגיע. ובינינו, מה משנה האמת. כל עוד היא בתנועה.

שתהיה לך שבת מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: