חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

3 עצות ששוות כסף ותובנה אחת ששווה זהב (פירורי תובנות 489)

במקום לנסות לשמר לקוח שעזב, אפשר לתת לו מראש מוצר מעולה, שירות אדיב וערך שעולה על המחיר שהוא משלם כדי שירצה להישאר.

במקום לנסות לשווק מוצר או שירות בעזרת טריקים ומניפולציות, אפשר ליצור מוצר שקהל היעד באמת צריך ושווה לו את המחיר שהוא צריך לשלם עליו.

במקום לנסות ליצור תכנים שיקבלו לייקים כדי שעוד אנשים יחשפו לתכנים שלנו, אפשר לתת ערך אמיתי ולעשות דברים שיגרמו לאנשים באמת לדבר עליך.

רק שכדי להבין את כל אלה, צריך ללמוד להבין את ההבדל בין הדבר שנמצא מעל לפני השטח למהות שנמצאת קצת מתחתיו. כי אם מסתכלים על "מה שנהוג", מפספסים את העיקר. והעיקר הוא האדם שמולנו. לא הטכניקה. לא הנהלים. ובטח שלא המעטפת.

כי הוא לא לקוח. הוא אדם. כמונו. והוא רוצה שניתן לו את היחס שהיינו רוצים לקבל. ואם באמת נדע לתת לו את היחס שהיינו רוצים לקבל, הוא יגיב לתכנים שלנו, יקנה ולא יעזוב אותנו. אפילו אם המתחרה יציע לו "יותר בזול". או איזה בונוס.

אין תגובות בלי מערכת יחסים. אין שיווק בלי מערכת יחסים. ואין שימור בלי מערכת יחסים.

ואהבת לרעך כמוך. זה הכל.

שתהיה לך שבת מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: