חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

לא באמת לקוח שלך (פירורי תובנות 21)

לא כולם יכולים להיות לקוחות שלך. לא כולם יכולים להבין למה הם צריכים את המוצר או השירות שלך. לא כולם ישתמשו במה שיש לך להציע. עבורם, זה לא משנה עד כמה מה שמכרת להם הוא טוב. עבורם, זה עוד משהו שישב על המדף.

הם אנשים עם כסף. הם פשוט לא הקהל שלך.

מועטים באמת צריכים את מה שיש לך לתת. מועטים רוצים את הדבר הזה בדיוק. מועטים מסוגלים להבין עד כמה זה יעזור להם. מועטים באמת יקחו אחריות וישתמשו במוצר. הם יבינו למה "להוציא את זה מהעטיפה". עבורם, זה גלגל הצלה.

הם אנשים שצריכים אותך. הם הקהל שלך.

הם הקהל שלך ועליך לשחרר את השאר. השאר גם ככה מעולם לא היו שלך. הקהל שלך רוצה להכיר אותך. הם צריכים אותך. חבל שלא יקבלו את מה שהם רוצים. חבל שיאלצו ללכת למישהו אחר כשהם רוצים אותך. עבורם, זו אכזבה.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: