למה כדאי לכל בעל עסק להתחיל ללכת לחדר כושר? 5 סיבות לא צפויות לחלוטין (פירורי תובנות 130)

לפני חודשיים וקצת .התחלתי להתאמן בחדר הכושר. כן, גם אני חשבתי שהגיע הזמן להעלים את שיפול הבטן הקטנטן שנוצר. מאז, הגעתי למספר תובנות שקשורות לחיבור בין עשיית כושר לעולם העסקים. ואני לא מדבר על התובנות הרגילות כמו שיפור הבריאות.

מכיוון שאוטוטו הסופ"ש ואנחנו רוצים להישאר ממוקדים, אלו הן התובנות:

  1. חדר הכושר מאפשר לנו להתנתק מהשגרה – מאוד קל לבעל עסק להיכנס ללולאה של עבודה –> עבודה –> עבודה –> עבודה –> זוגיות –> עבודה בראש (שבת הזוג לא תדע שאני עובד) –> עבודה. שגרת אימונים מאפשרת למוח להתנתק טיפה מהעבודה ובכך מאפשרת לנו לחדש את היכולת להיות יצירתיים ולהוריד את רמת הסטרס.
  1. חדר הכושר מכניס אותנו לפרופורציות – אחרי האימון הראשון, קל להתגעגע לתקופה שבה "להביא לקוחות" או "לשפר אחוזי המרה" היו הצרות שלנו. עכשיו "להביא לקוחות כשהצוואר תפוס" או "לשפר אחוזי המרה כששרירי הבטן שעכשיו גילית שיש לך לא מאפשרים לך להתיישר" יגרמו לך להעריך הרבה יותר את המצב כשישתפר.
  1. חדר הכושר גורם לנו לתקשר יותר עם אחרים – פתאום, אנחנו פוגשים אנשים שלא צריכים מאתנו את טופס 159. או לשאול מה עם הדד ליין. או שאנחנו צריכים לעזור להם. או למכור להם. זה אנשים עם אותו תחום עניין בכלליות. ולפעמים כיף לדבר עם אנשים על משהו שהוא לא העסק שלנו.
  1. חדר הכושר יוצר אצלנו נושאי שיחה חדשים – ככל שאיש מקצוע נמצא עמוק יותר בשגרת העבודה שלו, כך גדל הסיכוי שהוא לא יהיה מסוגל לדבר על נושאים אחרים. זה העולם שלו. תחום העיסוק שלו. החיים שלו. חדר הכושר מביא אותנו פתאום לדבר על נושאים אחרים. כמו צוואר תפוס. או איך להרים נכון את המשקולת ההיא.
  1. חדר הכושר מביא אותנו לתובנות חדשות – נגיד כשאין לך על מה לכתוב מאמר. ואז יש לך. על חדר כושר. ולא רק זה. ללכת לחדר כושר זו לא באמת הסיבה שאנשים נכנסים לכושר. צריך גם להשתמש במכשירים בצורה נכונה. בדיוק כמו העסק שלנו. לא מספיק להיות בו כדי להצליח.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: