קטגוריות מאמרים
על האתר
runningcircles

לרוץ במעגלים (פירורי תובנות 132)

לפעמים, אנשים בטוחים שהם רצים במעגלים והם לא מתקדמים. אבל הם לא קולטים שהם בפועל עולים בספירלה כלפי מעלה. ולמרות שזה מרגיש שהם לא מתקדמים, הם בקרוב יגיעו לתוצאות החיוביות שאליהם הם שואפים.

לפעמים, אנשים בטוחים שהם רצים במעגלים והם לא מתקדמים. אבל הם לא קולטים שהם בפועל יורדים בספירלה כלפי מטה. ולמרות שזה מרגיש שהם לא מתקדמים, הם בקרוב יקבלו תוצאות שליליות.

לפעמים, אנשים בטוחים שהם רצים במעגלים והם לא מתקדמים. והם צודקים. הם באמת רצים במעגלים. ולמרות שהם לא מתקדמים, הם כן רצים. וזה מעייף אותם. אבל זה לא בהכרח רע. כי מצד אחד הם לא מתקדמים ומצד שני הם גם לא מקבלים תוצאות שליליות.

ההתמקדות בריצה במעגלים היא טעות. כי היא לא עוזרת לך להבין לאן פניך מועדות. אלא רק ממקדת אותך בתנועה שחוזרת על עצמה. וזה נכון שככה זה מרגיש לפעמים. אבל זה ירגיש ככה בכל מקרה.

ההתמקדות הנכונה היא ברמת הקושי ובכיוון המבט. כי כשהמבט הוא למטה ונהיה לך קל, ברור שהדרך היא למטה. עלייה היא תמיד יותר מאומצת ודורשת מבט קדימה ולמעלה, אל עבר התוצאות הלא מושגות.

איפה המבט שלך נמצא?

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: