חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

לרוץ במעגלים (פירורי תובנות 132)

לפעמים, אנשים בטוחים שהם רצים במעגלים והם לא מתקדמים. אבל הם לא קולטים שהם בפועל עולים בספירלה כלפי מעלה. ולמרות שזה מרגיש שהם לא מתקדמים, הם בקרוב יגיעו לתוצאות החיוביות שאליהם הם שואפים.

לפעמים, אנשים בטוחים שהם רצים במעגלים והם לא מתקדמים. אבל הם לא קולטים שהם בפועל יורדים בספירלה כלפי מטה. ולמרות שזה מרגיש שהם לא מתקדמים, הם בקרוב יקבלו תוצאות שליליות.

לפעמים, אנשים בטוחים שהם רצים במעגלים והם לא מתקדמים. והם צודקים. הם באמת רצים במעגלים. ולמרות שהם לא מתקדמים, הם כן רצים. וזה מעייף אותם. אבל זה לא בהכרח רע. כי מצד אחד הם לא מתקדמים ומצד שני הם גם לא מקבלים תוצאות שליליות.

ההתמקדות בריצה במעגלים היא טעות. כי היא לא עוזרת לך להבין לאן פניך מועדות. אלא רק ממקדת אותך בתנועה שחוזרת על עצמה. וזה נכון שככה זה מרגיש לפעמים. אבל זה ירגיש ככה בכל מקרה.

ההתמקדות הנכונה היא ברמת הקושי ובכיוון המבט. כי כשהמבט הוא למטה ונהיה לך קל, ברור שהדרך היא למטה. עלייה היא תמיד יותר מאומצת ודורשת מבט קדימה ולמעלה, אל עבר התוצאות הלא מושגות.

איפה המבט שלך נמצא?

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: