חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

מוגדר מראש לכישלון (פירורי תובנות 62)

כולנו מחפשים היום הגדרה. משהו שיעזור לאנשים אחרים להבין מה אנחנו עושים. אנחנו עוברים הכשרה, מקבלים תעודה ומתחילים להתמקצע. עכשיו אנחנו יודעים מי אנחנו ומה אנחנו עושים. ומשום מה זה לא לגמרי עובד כמו שציפינו.

איפה שהוא בראש שלנו חשבנו שהלקוחות ייפלו עלינו מהשמיים. ישר יקלטו שאנחנו הכי טובים ויתחילו לשלם. הרי זה כל כך ברור ומובן מאליו. ועדיין, זה לא זה. טפטוף קטן של לקוחות פה ושם. ובני הזוג מסתכלים עלינו קצת מוזר.

מצד אחד, עזבנו את העבודה הבטוחה. זאת שהכניסה לנו משכורת שאפשר לחיות ממנה, אבל לא כל כך סיפקה אותנו. מצד שני, עכשיו אנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים ויש לנו תחושת שליחות. מגשימים את הייעוד שלנו.

ומשום מה… אנחנו לא מצליחים ליצור משכורת חודשית שאפשר להסתמך עליה. ושיווק?

הוא מאמן. היא אמנית. מה פתאום. לא אנשי שיווק. להתמסחר? זה מגעיל אותנו. לא הקטע שלנו. אנחנו לא שם בשביל הכסף. אנחנו שם בשביל הנשמה. בשביל ההגשמה העצמית. ובינתיים, הכסף שאמור להגיע כאילו מעצמו, חומק בין האצבעות.

אי אפשר גם לצעוק נגד התמסחרות וגם לבכות שאין פרנסה. זה ילדותי בדיוק כמו לצפות לזכות בלוטו מבלי למלא טופס. הבעיה היא כזו: ברגע שאדם מגדיר את עצמו על סמך יכולת אחת שלו בלבד, הוא מגביל את היכולת שלו להצליח.

הוא לא מאמן. הוא אדם שלמד לאמן והתמקצע בזה. היא לא אמנית. היא אדם שיודע להביע את עצמו באמצעות יצירה. ההבנה שזו רק יכולת, מסירה את האגו מבעד לעיניים ומאפשרת לנו לראות את המציאות.

רק ברגע שנבין שאפשר לפתח יכולות נוספות ונדרשות, נוכל להבין שיש מקום ללמוד ליצור הכנסה. אחרי הכל, גם "האני העליון" שלנו צריך לאכול. גם הוא רוצה להפסיק לחיות בדוחק. גם הוא רוצה לצאת לחופשות מדי פעם. והגיע הזמן לאפשר לו את זה.

נקודה למחשבה: אם גם אצלך ההגדרה העצמית שלך תוקעת את ההכנסה, איזו יכולת נוספת נדרשת לך כדי להתחיל להתפרנס?

סוף שבוע מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: