חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

עבר, הווה ועתיד (פירורי תובנות 45)

מטוס. בניינים קורסים. אומה אמריקאית בפאניקה. כל מה שיכולתי לחשוב עליו הוא קומיקס. 3 חוברות קומיקס אם נרצה לדייק. אני ציירתי. הם היו בידיו של זר לחלוטין. הוא החל משא ומתן להפצה שלהן אצל אחת החברות הגדולות בעולם בתחום. איפה הן עכשיו.

הוא פשט את הרגל. נעלם. המקור עדיין אצלי. והחלום דעך באותו הרגע. הפסקתי לצייר. עזבתי את המפעל שבו עבדתי ויצאתי לדרך חדשה. מסלול שהוביל אותי למקום שבו אני נמצא היום. זה התחיל ממכירות, דרך שיווק והסתיים במקום שבו אני היום.

בשבוע האחרון הראיתי את החוברות לחבר. הוא בהה בהן לשניה ולא הבין למה עזבתי את זה. מה הקשר בין האיורים והעלילות למה שאני עושה עכשיו. חייכתי. יש קשר. והקשר הוא עמוק, יציב ואפילו הגיוני.

כשהתחלתי לצייר, ציירתי עם עיפרון. עיפרון מאפשר לנו גמישות ויצירת עומק לתמונה. אחר כך עברתי לדיו. דיו נותן חד משמעיות. משחקים מושלמים של אור וצל. איורים מוגדרים עם קווים מוצלבים. ציור בצבע היה אפיזודה קצרה. הוסיף חיים והרבה מהן לתמונות.

היום, אני מצייר לאנשים תמונות ישר בתוך המוח. בלי מתווכים. כל אדם, במבט מרפרף, נמצא הרחק מתחילת הדרך שלו. בהסתכלות עמוקה יותר, הוא נמצא תמיד בהתקדמות אבולוציונית של השלבים הקודמים. מה הקו העובר בין כל מה שעשית עד היום?

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

  1. אהבתי את הכתיבה,
    ברור לחלוטין מה אתה עושה פה, בכל מקצוע בשביל להגיע לרמה הגבוהה ביותר צריך יצירתיות
    בשביל להיות בעל מקצוע (גם אם זה צייר) צריך "רק" טכניקה מעולה, שברור שיש לך גם את זה.

    איך בא לך לשתף את המאמר? יוצא מנקודת הנחה שאני רוצה לשתף, אז לא הפעם, סורי 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: