חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

עטיפה לדגים של אתמול (פירורי תובנות 485)

fishonpaper

איש חכם אמר פעם כי עטיפה חדשה לדגים של אתמול לא תוכל להסתיר את הריח שלהם מחר. אפילו אם מכרו אותם יותר בזול מהרגיל. אפילו אם סיפרו שהריח הוא בגלל שיטה חדשה של הובלת הדגים שתגרום להם להריח מעט שונה. כי דג לא טרי מריח כמו דג לא טרי. אפילו אם העטיפה צבעונית.

הילת העטיפה יכולה להשפיע עד נקודה מסוימת. הנקודה שבה אדם כבר מתחיל להתנסות. ואז, הוא מגלה שזה פשוט עוד מאותו הדבר. אין בו שום דבר מיוחד. ובגלל המרחק בין צבעוניות העטיפה לטיב המוצר או השירות, נוצרת אכזבה. רק שמי שכבר קנה כבר קנה. ומי שהספיק להחזיר, יחזיר.

רק שכאן זה לא מסתיים. המתחרה, לא רואה את האכזבה. הוא רואה את המכירה. וגם רוצה למכור. ועטיפה, גם הוא יודע להשיג. אז גם הוא עוטף את הישן שלו ומוכר. וכך, נוצר טרנד. רטרו יקראו לזה. כולם ימכרו את הישן. וכולם יסתובבו עם הישן. ואלה, ינסו להצדיק, כאילו לא באמת עבדו עליהם.

במקום להתקדם קדימה, תחום כזה יישאר בהתחלה במקום. כי החידוש הוא רק מכבסה. בהתחלה אפשר לנקות הכל, רק שעם הזמן המוצר מתבלה. נשחק. רק שהרמה שלו רק תלך ותרד. עד שמישהו יעצור וישבור את הכללים. יחליט ליצור משהו חדש באמת.

בהתחלה הם יגידו לו שהוא מטורף. ומי צריך דבר כזה. אחרי הכל, יש את העטיפה החדשה שבדיוק יצאה בשבוע שעבר. ואז, הוא יוכיח להם. הם יתנסו קצת ויחייכו בבלבול. יבינו שהם יכולים יותר. ואז בהדרגה, גם הסטנדרטים שלהם יעלו. הם ידעו לדרוש טוב יותר.

עליית האיכות, מעלה את הציפיות. עליית הציפיות, גורמת לכל התחום ליצור מוצרים טובים יותר. ואם כולם טובים יותר, כל אחד מהם חייבים גם לבלוט. כדי שיקנו ממנו. ואז נוצרים מוצרים שמתאימים טוב יותר לצרכים ממוקדים יותר. או מתאימים לקבוצת אנשים מסוימת.

רק שכל זה מתחיל משיפור האיכות. ולא רק מהעטיפה.

שתהיה לך שבת מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: