קטגוריות מאמרים
על האתר
sleepingonhisnose

קצת במילים והרבה בהתנהגות (פירורי תובנות 99)

9:00. הייתי בטוח שאני הולך למות. לא ישנתי כבר 48 שעות. כמות הקפאין שהייתה בגוף שלי הכפילה את הכמות שגוף אנושי אמור להכיל. מזמן. וזה כבר לא עזר. העיניים שלי היו כבר חצי עצומות. העיקר להגיש את זה בזמן. שרק יגיד לי שזה בסדר וישלם.

זה לא בדיוק זה, הוא אמר. שלא תבין אותי לא נכון, זה מאוד יפה. זה פשוט לא מה שרציתי. לא יודע להסביר מה בדיוק לא מתאים. זה כן מתאים למה שביקשתי. פשוט לא מרגיש נכון. אבל אתה האיש מקצוע ואני סומך עליך שתעשה את זה נכון.

העיקר שתשלח לי את זה עוד היום. וניתק.

הייתי בטוח שאני הולך למות. העיניים שלי כבר לא היו ממוקדות. עד היום אין לי מושג איך ניהלתי אתו שיחה בעברית מובנת. בטוח שלא היה לי מושג איך אני אמשיך לשבת עכשיו מול המחשב. להמשיך לבנות את קטלוג ה"לפני ואחרי" שלהם.

אחרי יומיים שבהיתי בתמונות גב שעיר של גברים, משהו בי נשבר. הבנתי אז לראשונה את אחד הדברים הכי משמעותיים שהבנתי בחיים שלי. אם לא נגדיר מראש מה אדם יקבל מאתנו ובאיזו אופן הוא יקבל אותו, לא נוכל לבוא אליו בטענות כשהוא לא יהיה מרוצה.

אחרי הכל, אנחנו אלה שמלמדים אחרים איך להתנהג אלינו, איך לצרוך את המוצר או השירות שלנו ואיך לאמוד את טיבו. אנחנו עושים את זה מהשנייה שדברנו אתו בפעם הראשונה. קצת במילים והרבה בהתנהגות.

ולמרות שעבר מאז יותר מעשור, זה נשאר רלוונטי כתמיד.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: