חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

רק עוד טיפה (פירורי תובנות 481)

נופלת במהירות. מרגישה את האוויר הקר מתריס בפניה בדרך למטה. רואה את הקרקע. מתרסקת. מתאזנת. ומסתכלת מסביב. גאה. יודעת שלמרות שהייתה רק טיפה, הצליחה ליצור שינוי. הפכה את האדמה תחתיה לבוץ. אלכימאית. יוצרת בוץ מעפר. רק שאז, הסתכלה למעלה באימה.

עוד כמוה הגיעו. עשרות. מאות. ואז אלפים. כמו הצבא שעוקב אחרי חיל החלוץ. נוחתות על הקרקע. והיא, מסתכלת עליהן בייאוש. כל אחת מהן שנוחתת, יוצרת בוץ משלה. הופכת את ההישג שלה לפחות חשוב. עד שהכל סביבה נהיה בוץ. והבוץ שלה, כבר מזמן התערבב בשלהן.

בחוסר אונים, היא נזכרה בתקופה הטובה. זו שאולי לא נמשכה הרבה זמן. רק שאז, היא הייתה לבד. חוגגת את הייחודיות שלה. את המשמעות שלה. את החשיבות שלה ליצירת משהו חדש. ובשטף הגשם, כבר לא הייתה לזה משמעות. פשוט נסחפה עם כל השאר.

בתוך שלולית ענקית, באמצע הגשם, לא הייתה משמעות לטיפה בודדת. כולן הפכו לחלק מאותו הדבר. והבוץ, הפך למציאות קיימת. רק שאז, התובנה סוף סוף שקעה. השלולית, הייתה בעצמה טיפה. הופכת את האדמה שסביבה לבוץ. רק שהכוח שלה, מורכבת מהן, היה משמעותית גדול יותר.

שתהיה לך שבת מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: