חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

שיכורים (פירורי תובנות 119)

בדיחת ברמנים עתיקה טוענת כי אפשר לדעת אם אדם שיכור או לא באמצעות שאלה אחת פשוטה – האם האדם שלפנינו מנסה להתנהג כאילו הוא לא שיכור? אם כן, הוא שיכור. אם לא, הוא פחות שיכור מאתנו.

כל כך קל היום לשפוט אחרים. לחשוב שהבנו את כל הסיפור ולגזור את הדין. לשתף ולחרוץ גורלות. עד שהסיפור כבר מחוץ לידיים שלנו. משם והלאה, הסיפור שיצרנו יפרוש כנפיים ויתקדם. אז, זה כבר לא יהיה תלוי בנו.

בסופו של יום, כל הפוסל במומו פוסל. ההשתקפות של התכונה שאנו הכי שונאים בעצמנו באנשים אחרים מכעיסה אותנו. גם אם לא קל או נעים לנו להבין זאת. ובמיוחד אם קל לנו להפוך את הצד השני לפחות טוב או ראוי מאתנו.

בסופו של יום, כולנו שיכורים.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: