חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

הדבר הגדול הבא (פירורי תובנות 52)

תעזור לי למצוא את הדבר הגדול הבא. ההוא שיהפוך אותי לסלב של ממש. ההוא שיאפשר לי לעשות אקזיט. ההוא שבזכותו כולם יכירו אותי. יחייכו אליי. ילחצו לי את היד. כך הוא אמר לי בעיניים מלאות תקווה מיואשת.

יש לי את כל התוכניות, הוא הוסיף. מיפיתי את כל המסלול. עכשיו חסר לי רק את הדבר הגדול הבא. אני אשים אותו במכונת הכסף שיצרתי וכולנו נהיה מאושרים. אפילו תקבל אחוזים. רק את הדבר הגדול הבא. רק.

הדבר הגדול הבא הוא אגדה. אין דבר גדול הבא. הדבר הגדול הבא הוא גם הדבר הגדול הקודם. וזה שלפניו. וזה שהקדים אותו. וגם זה שיהיה. וזה שאחריו. וכן, גם זה שעכשיו נמצא פה כרגע.

הדבר הגדול הבא הוא זה שמביט בך במראה כל בוקר. הוא זה שמביט בך כשאתה מדבר עם אחרים. הוא בני אדם. הטכנולוגיה רק מאפשרת לבני אדם להאריך את היכולות שלהם. לראות יותר. לשמוע יותר. לזכור יותר. להיות יותר בקשר. להרגיש יותר.

לגרום לאדם להרגיש. לגרום לאדם להרגיש אהוב. נחשק. חשוב. זה גם ככה הבסיס לכל דבר שבאמת הצליח בעולם בעשור האחרון. עשור ה"דבר הבא". עשור האנשים.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

תגובה אחת

  1. אתה צודק.שתי הפסקאות האחרונות שלך מסכמות שאנחנו הדבר הגדול, הבא או הקודם.
    אנחנו מי שאנחנו וצריכים לשמור על על צלם אנוש, ולזכור ו"אהבת לרעך כמוך"
    ולא "אדם לאדם זאב".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: