טעם החיים (פירורי תובנות 463)

מסתכל על גלים. הולכים ובאים. וכמו הגלים, גם הזיכרונות והגעגועים באים והולכים. קיימים ברקע. לא נעלמים אף פעם. רק מורגשים יותר ופחות, לעתים. נבלעים ברעש המכוניות, השיחות והחיים. החיים שמתקדמים ללא הפסקה. מסיחים אותנו בריצה תמידית.

רק שהחיים, כמו הגלים, מחזירים את הזיכרונות. כל מני מחוות קטנות. שירים. צלילים. טעמים. והגעגועים חוזרים. כמו ממתק של געגוע. ממתק שבמרכזו ליבה חמוצה. כי בסוף כל מתוק יש רצון לעוד. עוד שלא יחזור. עוד שקורע את הלב.

וככה הלב שלנו מתובל. לעתים מתוק מאהבה. לפעמים חמוץ מסוף לא ממומש. לעתים חריף מכעס. לעתים מלוח מדמעות. לעתים מר מאכזבה. ואפילו מטוגן תשוקתי. רק שהאיזון, הוא שהופך אותנו למי שאנחנו. אחרת מה טעם החיים.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: