לרתום את עצמנו (פירורי תובנות 464)

אדים חמים של ריח מר ומנחם עלו מכוס הקפה. הוא לגם ממנה בזהירות. מעריך כל טיפה. כאילו העירה את החושים הישנים. פותחת אותם כמו פרח אחרי הגשם. והריכוז, עזר לו לעצור לרגע. לקלוט. הוא לא מי שרצה להיות.

פעם היה סוס פרא. כוח טבע בעולם שלו. מסתער וכובש כל מטרה. מסונכרן לחלוטין עם מה שרצה להיות. רק שהחיים הובילו אותו לאן שהיה צריך להגיע. והנסיבות, הובילו אותו במסלול מעט שונה מזה שאליו התכוון. והנה, הגיע לכאן.

הוא אהב את מי שהפך להיות. רק שסוס הפרא, עדיין היה שם ברקע. דופק עם רגליו על דלתות האורווה, שם היה נעול. יותר מדי זמן. והדפיקות האלה, כמו נקישות השעון, רק התעצמו ככל שהזמן עבר. סוס הפרא לא נועד לחיות בשבי.

הוא שם את הכפכפים וירד למטה. החל ללכת. נותן לשריריו המכווצים להיפתח. ובכל צעד, הצליח לנשום הרבה יותר. כי אולי הגיע הזמן. הגיע הזמן להפסיק לבחור בין להיות הסוהר לבין להיות סוס הפרא. אלה לא האפשרויות היחידות.

אפשר להיות בו זמנית הרוכב והסוס. אם רק יודעים לרתום את עצמנו למשימה.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: