מראה מול מראה (פירורי תובנות 251)

הוא עצר לרגע. למרות שלא הייתה לו כבר סבלנות. החבילה בדיוק הגיעה והוא השתוקק לפתוח אותה. רק שהוא היה חייב לעצור רגע. להסדיר את הנשימה. ולהתמקד. כי זה היה רגע באמת חשוב עבורו. ואז, נשלחו אצבעותיו אל העטיפה וקרעו אותה.

בתוך העטיפה הייתה קופסה שחורה. הוא פתח אותה בזהירות. שלף מגירה שהייתה בתוכה. ואז התגלו לעיניו המשקפיים החדשות שהזמין. אלה שבאמת מסוגלות להסתכל לתוך מוחו של האדם שמולו. ולגלות את התשובה לשאלת מיליון הדולרים – על מה הוא חושב?

בעבר, הוא עבר כל הכשרה שניתן לחשוב עליה. שפת גוף. מנטאליזם. NLP. דיאלוגיקה. סגנונות תקשורת. הכל… רק כדי שיוכל להבין את האנשים שמולו. ועדיין. הוא היה בטוח שיש שם עוד מידע שהוא יכול היה להשיג. והוא היה נחוש לדעת אותו.

אז… הוא השקיע מאות אלפי דולרים והזמין את זוג המשקפיים. אלה שכרגע הופעלו. המערכת עולה. התוכנה המובנית בתוכה מסיימת את ההתקנה. ובעוד רגע, הוא יוכל להסתובב ברחוב וממש לשמוע ולראות מה עובר להם בראש.

המשקפיים סיימו את ההתקנה. הודעה שמזמינה אותו להרכיב אותן ריצדה על המסך. הוא נשם והרכיב אותן. רק כדי לגלות שהוא רואה את המציאות בדיוק כפי שראה אותה. רק נקודה אדומה קטנה בפינה סימנה לו שהן עובדות.

הוא יצא לרחוב. עצר אדם, שאל אותו שאלה ופתאום מידע החל להופיע על המסך. האיש רק ניסה להבין מה הוא רוצה ממנו. מה הוא חושב על דבריו. ואחרי שהשיחה הסתיימה, הם נפרדו. אז הוא החל לדבר עם עוד אדם ועוד אדם. ועוד אחד. ועוד אחד.

כשהיום החשיך הוא הניח בצד את המשקפיים. מהורהר ומלא תובנות. קצת מאוכזב, למען האמת. כי אחרי כל השנים, הוא גילה דבר אחד. בזמן שהוא היה סקרן לדעת מה הם רוצים ומה הם חושבים על דבריו, הם חשבו בדיוק את אותו הדבר. כמו מראה מול מראה.

שיהיה סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: