בית > מאמרים על NLP > רוצה לצפות בקורס ההכשרה שלנו ב-NLP מהבית ובהנחה לפני כולם?

רוצה לצפות בקורס ההכשרה שלנו ב-NLP מהבית ובהנחה לפני כולם?

31 מאי 2021

היי,

במשך תקופה ארוכה, שואלים אותי אם אנחנו עומדים להעלות גרסת אונליין של הכשרת ה-NLP שלנו. ולא שלא קיימת גרסה כזו שפתוחה רק לבוגרים שלנו. רק שלקהל הרחב… במשך הרבה מאוד זמן חיכינו עם זה. ושיחה מקרית בשבוע שעבר שינתה את דעתי.

למה שיניתי את דעתי?

בשבוע שעבר פנה אליי דני, שכבר הרבה מאוד זמן שוקל להצטרף לקורס ה-NLP שלנו. הוא גר רחוק בצפון ולא יכול להגיע לרמת אפעל (או לראשון לציון, שם אנחנו מרצים כיום). בגלל העבודה, הוא לא יספיק להגיע בשעה חמש באמצע השבוע לקורס. רק שהוא ממש רוצה.

למה סירבנו עד עכשיו? כי אנחנו מאמינים שב-NLP התרגול הוא מהות הכל. לא רק הצפייה. ולכן, גם פיתחנו את קורס העוגנים, את קורס מודל מילטון המורחב (שעדיין קיים בגרסה כתובה בלבד) ואת קורס זיהוי מיקרו ההבעות. כדי שיהיה אפשר לתרגל את הכלים רק בבית.

רגע של פרשנות: קורס העוגנים מאפשר לשלוט ברגשות שלנו ושל אחרים. קורס מודל המילטון המורחב מאפשר להשפיע, לשכנע וליצור שינוי ישירות מול תת המודע. וקורס זיהוי מיקרו ההבעות מאפשר לנו לזהות מה האדם שמולנו מרגיש, גם אם הוא מנסה להסתיר את זה.

ואז דני שאל אותי: למה בעצם אתה לא פותח את הצפייה בקורס ההכשרה ל-NLP לכולם אם כבר פיתחת כלים לתרגול אונליין? והאמת היא שאין לי מושג. כל כך התרגלתי לקונספט של לימוד בכיתה… והוא צדק. כך שמעכשיו, כל אדם יכול לרכוש את חבילת קורס ה-NLP המלאה.

מה כלול בתוך חבילת קורס ה-NLP?

בתוך חבילת קורס ה-NLP המלאה אפשר למצוא קודם כל צילומי וידאו של הכשרת ה-NLP באיכות HD ואת חומרי הקורס הכתובים. במילים אחרות, זה הדבר הכי קרוב ללעבור אתנו את הקורס החי, מבלי לצאת מהבית ובמחיר משמעותית נמוך יותר (פחות מחצי).

בקורס, נלמד איך לקרוא שפת גוף, מהסימנים הגדולים ועד הסימנים הקטנים ביותר. נגלה איך להתחבר לכל אדם בשניות ולהוביל (לא מתוך דומיננטיות צעקנית) אחרים כדי שישתפו אתנו פעולה. ואפילו נעבור תהליכים שמיועדים לפרק לנו פוביות ואמונות מגבילות.

בנוסף לקורס הוידאו של ההכשרה, תהיה לנו גישה לשאר הקורסים באתר הקורסים. כן, זה יכלול גם את הגרסאות החדשות לקורסי מודל מילטון ומיקרו ההבעות, שעליהן אנחנו עובדים עכשיו. וכן, זה יכלול גם כל קורס נוסף שנעלה לאתר בעתיד ללא תוספת תשלום.

אה כן, ואם יתחשק לך להצטרף אלינו בעתיד להכשרה חיה, מחיר חבילת קורס ה-NLP יופחת מהמחיר המלא. הרי כבר שילמת על חומרים שבוגרי הקורס מקבלים ואין צורך לשלם עליהם שוב. נשאר רק להשלים את השארית ולהצטרף אלינו כדי לקבל גם את תעודת ההסמכה.

כמה זה עולה ואיפה אפשר לרכוש?

חבילת קורס ה-NLP עולה 5,000 שקלים. עם זאת, בשבוע הקרוב (עד יום שני הבא) המחיר שלה יהיה מחיר השקה. כלומר, השבוע החבילה תעלה 4,000 שקלים בלבד. ואני לא רוצה להישמע יותר כמו פרסומת. נשמעתי ככה מספיק עד עכשיו. שרק חבל לפספס.

אז יאללה, זה הקישור לעמוד חבילת קורסי ה-NLP המלאה:

NLP Practitioner – הכשרה לשימוש בכלי ה-NLP

אגב, לכל שאלה בנוגע לחבילה, ניתן לפנות אל דן בטלפון 03-7445197

ובשבוע הבא, נחזור לתכנים הרגילים. מבשל עבורך משהו מרתק כרגיל.

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

תגובות למאמר

| 0 תגובות

נשמח לשמוע מה דעתך:

    רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

      רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?