תקשורת קרה (פירורי תובנות 462)

להאיץ. לחסוך. ליצור אוטומציות. לשפר את היעדים. להתמקד. להתרכז. לצמצם את המילים. ליצור את הנוסח המדויק. משפך מכירות מדופלם שיגרום לכל אדם שיעבור לרכוש. העיקר לצמצם את מרווח הטעות האפשרית. או שאולי, כל אלה הם סוג של בריחה.

מאחוריהם, נמצא הפחד להיכשל. לא להצליח. לא למכור. להיאלץ להיתקל בלקוח לא מרוצה. ואולי במישהו שיעביר משוב. ובסופו של יום, להימלט מתקשורת אנושית. כי הרבה יותר קל לחשוב על הלקוחות כאל יחידות בטבלה ולא כאל אנשים.

רק שלקוחות הם לא יחידות בטבלה. ולמרות כל הטכנולוגיה, הם בני אדם. כאלה שרוצים יחס מאדם ולא ממענה ממוחשב חכם. מישהו שידבר איתם. מישהו שירגיע אותם. מישהו שיעזור להם. ויותר מזה, הם רוצים את התחושה שמישהו שמקשיב להם ומתייחס אליהם.

זה בדיוק המקום שבו אדם רוצה לפגוש אדם. ולא מכונה חכמה.

במיוחד אחרי תקופת הקורונה. קצנו בתקשורת קרה.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: