בית > מאמרים על NLP > החלטתי לתת לך משהו בהפתעה לקראת יום ההולדת שלי

החלטתי לתת לך משהו בהפתעה לקראת יום ההולדת שלי

היי כולם,

בדרך כלל אני מקפיד לשלוח אליכם מייל פעם בשבועיים עם טיפ או תובנה שתוכל לעזור לכם בחיי היום יום ובעבודה. היום אני רוצה לחרוג ממנהגי ולעשות עבורכם משהו קצת שונה ובהחלט משתלם לכם לקרוא עד הסוף את הפוסט הזה.

כל מי שמכיר אותי יודע שחודש יוני הוא מאוד מיוחד עבורי. יוני אולי לא נשמע לך כמו חודש יוצא דופן ועם זאת, לפני מספר שנים החלטתי כי כל שנה ביוני, אני אקדיש את כל החודש ליצירת הזדמנויות חדשות, פתיחת פרויקטים חדשים והכרת אנשים חדשים.

יוני אגב, לא נבחר סתם. יוני הוא החודש שמיד לאחריו, ב-2 ליולי אני חוגג את יום הולדתי. ישבתי וחשבתי הרבה מאוד זמן בכדי לחשוב איך אני יכול לתת לכם מתנה מיוחדת לקראת יום ההולדת שלי והגעתי למסקנה שבכדי לעשות זאת, אני צריך לתת לכם הזדמנות לקבל משהו משהו יוצא דופן בצורה חד פעמית.

בעוד כשבועיים, ב-14 ליוני 2011, מתחיל מחזור יוני של קורס ההכשרה שלנו ב-NLP המשלב בין כלים שיעזרו לך לקרוא כל אדם כמו ספר פתוח, לבין כלים שיעזרו לך ליצור קשר מהיר ופתוח עם כל אדם ולהשפיע עליו, לבין כלים שיוכלו לעזור לך ליצור שינוי עמוק ויציב (כמו למשל לפרק את הפחדים והאמונות המגבילות, ליצור מוטיבציה וכן הלאה).

בקורס זה בלבד, אני מזמין אותך להביא איתך אדם נוסף בחינם. במילים אחרות, במקום לשלם 6,500 ש"ח (כולל מע"מ) רק על המקום שלך בקורס, אפשר להגיע עם עוד אדם ללא שום תוספת תשלום וללא מילים קטנות. כמובן שאתם יכולים להתחלק ביניכם בסכום בכל דרך שתרצו ומצד שני, זאת לחלוטין הבחירה שלך אם לעשות את זה או לא.

וזה עוד לא הכל

לכל מי שמגיע לקורס ב-14 ליוני, ונרשם עד סוף שבוע הבא, מחכים עוד 2 בונוסים מיוחדים – הראשון הוא ספר מיוחד שכתבתי המלמד 7 תרגילי NLP שכל אחד יכול לבצע שפותחו על ידינו שיהפכו את הביטחון העצמי שלך לעמיד בפני כל השפעה חיצונית ולמנוע תת הכרתי שיידחף אותך להשיג את כל המטרות שלך.

מגניב נכון? הבונוס השני, אם שאלת את עצמך הוא ספר נוסף שילמד אותך 52 תבניות לשון מיוחדות שיעזרו לך להעביר את המסר שלך ללא התנגדויות, לשכנע ולהשפיע בקלות. 52 התבניות הללו מופיעות כקלפים, וניתן להשתמש בקלפים אלו בכדי לשחק ולהטמיע בעצמך הרבה יותר בקלות את צורות הביטוי האלו.

 

נתראה בקרוב,
ליאור ברקן

[הודעה חשובה: אם קראת את הפוסט הזה כרגע, כנראה שהמבצע הסתיים ואינו רלבנטי]

תגובות למאמר

| 0 תגובות

נשמח לשמוע מה דעתך:

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?