חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

אכלו לי, שתו לי (פירורי תובנות 16)

בדיוק בשיא החום, אנחנו מחפשים משהו לשתות. כשאנחנו מגלים שבקבוק השתייה ששמנו במקרר התרוקן מאז, אנחנו מתעצבנים. מישהו שתה לנו את המשקה. ובדיוק בזמן שאנחנו הכי צריכים אותו, אין לנו מה לשתות.

אז אנחנו מסתובבים עצבניים כל היום. מספרים לכל אדם שרק מוכן לשמוע (ולכמה שממש לא). אכלו לי, שתו לי. איך הם העיזו. הרעים האלה. אם הם רק היו טורחים לחשוב על כולם, הם לא היו נוגעים בבקבוק.

אולי הם היו שותים קצת ומשאירים לי לפחות כוס. כל מי שמוכן להקשיב דווקא נראה כאילו הוא מאוד מזדהה. אחרי הכל, זו צעקתו של האדם הצמא. וכל אחד רוצה להראות עד כמה הוא רגיש. הרי הבעיה היא באמת אמיתית וקיימת. אי אפשר להתכחש לבקבוק הריק.

חס וחלילה נפסיק לבכות ונקנה בקבוק חדש. על מה נבכה אז? בטח על זה שאנחנו צריכים ללכת עד לסופר. או על זה שנצטרך לשלם. וכל הטרחה רק כדי שבאמת יהיה לנו טוב? למה לטרוח… עדיף להשאר במקום, לחבק את המצב הקיים ולבכות שאין צדק בעולם, לא?

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: