חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

אנשים של פעם (פירורי תובנות 107)

בכל שבוע מת מישהו, הוא אמר. ולמרות שמת מישהו בכל יום, אני מתכוון לאנשים של פעם. אלה שאפשר לסמוך עליהם. אלה שאפשר להסתכל עליהם, קצת מלמטה, ולהגיד "הלוואי שהייתי כמוהו". או כמוה כמובן.

אני מדבר על אנשים שאפשר להעריץ, הוא המשיך. אנשים שיכולים להיות מגדלור עבורך בחיים. כאלה שמזכירים לך מה חשוב באמת, גם כשלא קל בחיים. כשלא כיף. כשלקוח צועק. כשבא לך לאבד את האמונה בבני האדם.

ועכשיו כשהאנשים של פעם מתחילים לאזול, אולי כדאי להפוך לאנשים של פעם הבאים. הוא נשמע מהורהר פתאום. הרי בסופו של יום, עבור הדורות הבאים אנחנו נהיה האנשים של פעם. אלה שצריך להסתכל אליהם מלמטה. אלה שאפשר לקחת מהם דוגמה.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: