חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

במקביל (פירורי תובנות 65)

לפתוח את הכרום. בזמן שהחלונית הראשונה עולה, לפתוח רק עוד 7. שיעלו במקביל. ואז להתחיל לקרוא מאמר. וכדי שלא לבזבז זמן, לשים פרק של סידרה שיתנגן ברקע. ואז לקבל טלפון. לעצור את הפרק. אבל להמשיך לקרוא תוך כדי.

חבל על הזמן. אפשר לעשות יותר. ואז לצאת מהבית. להיכנס לאוטו. להפעיל את ה-GPS. לשים רדיו ואחרי 3 דקות להתקשר למישהו. ולהסתכל על הכביש כמובן. ואז מגיע מייל. ולא קוראים תוך כדי נהיגה. עד 3 דקות אחר כך. צריך לעבור את הסיבוב.

להגיע לפגישה ולבדוק את הפייסבוק. באותו הזמן, להתקשר לוודא שהם הגיעו. להסתכל על אדם חדש. ללחוץ את היד ולהסתכל מסביב אם עובר מישהו מוכר. בזמן השיחה, לבדוק את הסלולאר. לקרוא את המייל. ודווקא כן להקשיב לו.

ואז לחזור הביתה. לחשוב על הספר שנקנה בשבוע הספר. להיזכר בתקופה שבה קראנו ספר בשבוע. להחליט לקרוא אותו עכשיו. ואז לקחת את הטאבלט. כי ספר לא יכול להפעיל גם מוזיקה ברקע ולבדוק את המיילים.

לעצור. לחפש את הסבלנות. להבין שהיכולת להתרכז בדבר אחד מתנוונת. לקחת החלטה. לקרוא ספר. במקום טאבלט. במקום חדשות. להחזיר את השליטה בסבלנות. בריכוז. במוח. באופי. ואז לתת לסטרס לרדת. להירגע. לחייך. ולחזור לחיים.

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: