חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

במקום להניח (פירורי תובנות 474)

רעיון מעולה. המון מוטיבציה. יציאה לדרך. הסתערות לכיוון המטרה. אחרי הכל, זה חדש. מבריק. מדליק. ממלא אנרגיות. מדמיינים כבר איך זה יעבוד. מוכנים לעשות את כל מה שנדרש כדי שיצליח. אחרי הכל, אין מצב שלא. אחרי הכל, רעיון מעולה, איך לא יצליח.

חושבים מי קהל היעד. מי בטוח צריך אותו. מה המצב שלהם. מה חסר להם. מה מפחיד אותם. ואיך אפשר להרגיע אותם לקבל את הרעיון. זה, שבטוח יעזור להם כל כך. ואז, הרעיון מתעצב אפילו יותר. והמוטיבציה רק עולה. הרי אין סיכוי שזה לא יצליח.

מתחייבים לפרויקט. מתכננים, מחלקים משימות ויוצאים לדרך. מסתערים. בונים. מפתחים. משקיעים כסף. מכינים. בונים מערכי שיווק. שוכרים אנשים. ויוצאים למכור. ואז, משום מה, זה לא תמיד עובד. או שזה לא נמכר בכמות שרצינו. ועכשיו, המוטיבציה מתחלפת באכזבה, בכעס ובתסכול.

משנים את שיטת השיווק. לא תמיד עובד. מחליפים את אנשי המכירות, אולי זה העניין. גם זה לא. רבים קצת, גם זה לא פותר שום דבר רציני. בוחנים אולי כדאי לשנות את השיווק כך שיתאים לטרנד הנוכחי. קונים ציוד. עושים את מה שצריך. וגם זה, לא מניב מספיק תוצאות כדי להגיד "וואלה הצלחנו".

ואז, במקרה, בשיחה עם מישהו שאמור היה לקנות. ולא קנה. אנחנו מגלים שהוא לא באמת היה צריך את זה. למרות שאצלנו בראש זה היה נשמע תפור עליו. הוא פשוט לא היה צריך את זה. ואת מה שהוא כן צריך, יכולנו לספק לו די בקלות.

אם רק היינו עוצרים ושואלים. במקום להניח.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

Share on print
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: