חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

ברוח (פירורי תובנות 224)

ברוח הראשונה, הוא פשוט נד קדימה. וככל שהרוח הייתה יותר חזקה, כך הקידה שלו הפכה להיות יותר עמוקה. מתוך הערכה כמובן. ומתוך ההבנה כי הרוח היא רוח. זה הטבע שלה. וכי הוא רק ענף. אז הוא פשוט קד קידה עמוקה והניח לרוח לחלוף.

זה לא הפך אותו לפחות ענף. הוא היה ענף גאה. נושא עלים. נושא פרחים. ובעונה גם נושא פירות. זה גם לא ניתק אותו מהגזע שלו. או מהשורשים שלו. הוא נשאר מחובר לכל אחד מהם. ואהב אותם מאוד. הרי הם חלק מהותי ממי שהוא.

הוא פשוט גילה משהו שמעולם לא סיפרו לכל שאר הענפים. ההתנגדות הופכת אותך לקשוח יותר. ולמרות שכולם חושבים שקשוח זה מרשים, הם מפספסים משהו חשוב. הקשוח הוא זה שנשבר בקלות גדולה יותר ברוח החזקה.

וכך הוא, ירוק עד, המשיך לכבד את הרוח. ואת עצמו. וידע כי האומנות טמונה בנקודה שבה הוא קד. מחובר בבסיסו. מאפשר לרוח לעבור מבלי להפריע לה. וחוזר לעמוד גאה ולמלא את תפקידו בעולם. הרי אחרת, לא יוכל לשאת עוד פירות.

שיהיה לכם סופ"ש מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: