חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

בשקע המושלם (פירורי תובנות 218)

באמצע העמק נמצא לו אגם. הוא לא תמיד היה שם. האגם. רק שמאז בקעו המים מתוך הסלע אל הנחל, היה להם מתאים להיעצר דווקא שם. בשקע שבדיוק התאים כדי לאגור את המים. השקע המושלם.

כל תושבי העמק נהנו מהאגם. באו להשתכשך בו להנאתם. נהנו לשתות ממימיו הצלולים. השקו אתו את האדמות שלהם. ויש כאלה שפשוט באו לשם לצייר אותו. והוא אהב את תשומת הלב. והוא אהב אותם. הוא היה שם בשבילם.

יום אחד החל חורף קשה במיוחד. מימיו קפאו והוא עמד שם לבד. בטוח שזהו, עכשיו לא יבוא אף אחד. הוא התעצב לו. אך תוך שעה או מספר החלו לצוץ אנשים. מחזיקים בידיהם נעלים מוזרות עם סכין במקום עקב. ובמקום ללכת עליו, פשוט גלשו במעגלים. והוא שמח.

כך גילה האגם אמת אחת על רגשות. גם כאשר ענן קודר עובר מעליו, הוא רק משתקף בו. לא באמת נמצא בתוכו. ועם שוך הגשם והסערה, הכל חוזר להיות שליו באמצע העמק. הענן חלף לו מזמן. והוא חוזר להיות אגם. רגוע. באמצע עמק. בשקע המושלם.

שיהיה לכם סופ"ש מעולה,

ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: