חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

גבול (פירורי תובנות 135)

היכולת ליצור גבולות היא היכולת להציב ערך. להגיד "זה המחיר". לא בגלל שאי אפשר להתפשר ולהוריד אותו. אלא כי לכל דבר יש ערך. וכן, אני יודע שמאוד באופנה למכור הכל בזול עכשיו. אפילו ב-5 שקלים.

ולמרות שנוח לקנות ב-5 שקלים, אף אחד לא רוצה להאמין שהוא שווה רק 5 שקלים.

היכולת שלנו לנקוב במחיר שלנו בביטחון, היא הבסיס לעניין. היא חשובה. קריטית. אדם שלא נשמע בטוח בזמן שהוא נוקב במחיר שלו, מזמין משא ומתן על המחיר. וכנראה שהוא יוריד במחיר. כי אם היה בטוח במחיר, כל זה לא היה קורה.

מצד שני, היכולת לנקוב במחיר שלנו בביטחון היא רק חצי מהעניין. כי על גבולות צריך גם לשמור. וגם אם שואלים אותנו מה נוכל לעשות בקשר לזה. וגם אם מציבים אולטימטום שאם לא נוריד את המחיר הם הולכים. או יראו לנו "מה זה" ברשתות החברתיות.

אין לנו את המותרות למכור את עצמנו בזול בדרך קבע. כי מה שהוא זול בדרך קבע, פשוט שווה פחות. וככל שמשהו שווה פחות, כך מזלזלים בו יותר ודורשים ממנו יותר באותו המחיר. רק שעכשיו, הוא לא מתוגמל על העבודה. ומזלזלים בו. וזה כואב.

מוקדש בחום למנהיגי המדינה.

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: