חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

האופטימיות שבחצי הכוס הריקה (פירורי תובנות 81)

חצי הכוס המלאה היא הפוטנציאל הלא ממומש. מה שעוד יכול לקרות. ואולי לא ננצל אותו לעולם. 13% הבטרייה שנשמור בחירוף נפש רק כדי שלא ניתקע בלי יכולת לענות לטלפון. זו שגורמת לנו ביטחון. זו שנשארת שם כדי שלא יהיה חסר. בגלל החרדה שלנו.

כשרוב האנשים מסתכלים על חצי הכוס הריקה, הם רואים בה את החוסר. החלק שהיה יכול להיות שם כרגע. נוסטלגיה. וזה מעציב אותם. מזכיר להם את כל ההזדמנויות שפוספסו. את כל הדברים שיכלו להיעשות ולא נעשו.

דווקא חצי הכוס הריקה היא זו האופטימית. היא חצי הכוס שכבר שתינו. זו שכבר סיפקה לנו ערך. זו שכבר הרוותה לנו את הצמא. ההזדמנות שניצלנו כשהיינו צריכים אותה. לא החצי המלאה ששמרנו ליום גשום שלא הגיע ומנענו מעצמנו.

החצי הריק של הכוס הוא הבטחה. מקום שבו אפשר להוסיף יותר. והוא שם כדי להזכיר לנו שאפשר יותר. למלא עוד תוכן שנוכל לנצל בהזדמנות שנצטרך. מקום ללמידה אמתית. עוד שלוק שמרווה את הצמא שלנו לחיים מלאים יותר.

שיהיה לך יום רווי בחיים,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: