חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

המילה (פירורי תובנות 40)

לדבר. לזרוק מילים באוויר. ואז לשמוע. ולהחזיר מילים. התמסרות שאינה נפסקת. אחד אומר שלמילים אין משמעות. אחר אומר שחיים ומוות תלויים בה. בלי מילים שניהם לא היו אומרים כלום.

בלי מילים לא הייתה משמעות. ללא מילים לא היה שיתוף פעולה. ללא מילים אין סודות. ללא מילים אין התפתחות. המילים הן משמעותיות לקיום שלנו. כל מילה מחלחלת ויוצרת יקום של רגשות, תמונות, צלילים, ריחות וטעמים בתוך ראשנו.

ריח של לחמנייה חמה שיוצאת מהתנור. טעם של לימון שגורם לנו לפה שלנו להתכווץ. צליל צחוקו של תינוק. תמונת דמעה בקצה עינו של אדם שעשית שינוי מהותי לטובה בחייו. תחושה של פרפרים בבטן. כל מילה היא עולם. סיפור קצר בקצה המודעות שלנו.

אם מילים הן כל כך חשובות, איך זה שיש אנשים שלא מקפידים על המילים שלהם? איך יכול להיות אדם שיגיד לנו "ככה זה", "אין מה לעשות", "זה סופני" ו"זה לא יעבוד"? איך אפשר לכבות לאדם חלום, חיים ותקווה?

שנה חדשה. מילים חדשות. מודעות חדשה למילים שיוצאות לנו מהפה. לבנות עולם שיהיה לנו כיף לחיות בתוכו. חיים. בחירה. עצמאות. הצלחה.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: