חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

המשאלה (פירורי תובנות 278)

הוא זרק את המטבע. היא פגעה בדופן הבאר מספר פעמים. ואז שקט. לא היה לו מושג אם היא נחתה על הקרקעית או לא. רק תיאר לעצמו שכבר הייתה אמורה להגיע לשם. עצם את העיניים בחוזקה. הביע משאלה. והאמין בה כמו שרק ילד יכול.

מזג האוויר לא השתנה. לא קרה סביבו שום דבר מיוחד. ולא היה לו מושג אם זה עבד. רק שהוא קיווה מאוד. אם זה לא יעבוד, לא יקרה כלום. אם המשאלה שלו תתגשם, הוא יהיה מאושר. הוא בחר להיות מאושר. והלך משם עם חיוך גדול שמרוח על שפתיו.

הסתכל ימינה ושמאלה. חצה את הכביש. והגיע לשביל. הלך עם כולם. עבר את האיש שבכניסה. והגיע עד הבניין. הבניין הכי גדול שיצא לו לראות עד אותו הזמן. ודרך השער עברו הרבה אחרים. כמוהו. ממהרים פנימה. כאילו חיכה להם שם אוצר.

בחשש הוא שינן לעצמו שוב את מספר החדר. את מספר הקומה. שלא ישכח. הוא הבטיח. כאילו פחד שהעצירה בדרך הסיחה את דעתו. רק שהיא לא. הוא זכר את המספר. 7. ובפחד מלא סקרנות הוא נעמד בכניסה לחדר.

המון שולחנות. רוב מקומות הישיבה כבר היו תפוסים. ובחלקם היה עדיין מקום לשבת. רק שהוא לא הצליח להתעלם מהפחד. מה יקרה אם לא יהיו נחמדים אליו. איך השאר יגיבו. מה יגידו עליו. ומה הם יעשו. קיר דמיוני ניצב בינו לבין הכיתה. והרגליים לא זזו קדימה.

הוא עמד שם קפוא מספר שניות. בין הפטיש לסדן. הזמן אזל. בכל רגע השיעור יתחיל. עצם את העיניים. נשם עמוק ולקח צעד אחד קדימה. נעמד לפניהם. והתחיל ללמד. כי אין אופציה אחרת. דג שוחה במים. מורה עומד בפני כיתה.

הם ישבו מולו סקרנים. הסתכלו עליו. ולאט לאט החלו לחייך יותר. נרגעו. צחקו. אהבו אותו. הקשיבו בעיניים פעורות. גילו שהם יכולים הרבה יותר משתיארו לעצמם. והוא ידע שהמטבע הגיעה לקרקעית. משהו בתוכו חייך אליהם בחזרה.

שיהיה סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: