חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

העתק הדבק (פירורי תובנות 77)

הקפה הורד לחצי הכוס כבר לפני רבע שעה. ולמרות שהמבט שלה היה מקובע בטבע הירוק והמדהים, הראש שלה היה במקום אחר. היתה לה תחושה שטעתה. ולא היתה לה ולו דרך אחת להוכיח את זה. הרי בגדול התוצאות מראות הצלחה אחר הצלחה.

על הדף זה היה אמור לעבוד. זה היה הגיוני מכדי שלא. והדבר שהציק לה יותר מכל היה חוסר הידיעה. היא הצליחה לפני המהלך והצליחה אחריו, איך היא יכולה לדעת אם זה בכלל קשור למה שעשתה?

זה כבר לא משנה כרגע כלום. היא תמיד היתה זו שהלכה לפני המחנה. זו שכל התחום שלה העתיק ממנה. וגם עכשיו הם העתיקו ממנה. לא הבינו למה זה לא עובד להם. כל אחד מהם חשב שהם מפספסים את הסוד.

לפעמים היא השתעשעה במחשבה למכור למתחרים שלה את הקורס "למה מה שהעתקתם לא עובד באמת". מצד שני, היה לה ברור שהם לא יבינו. שיווק זה לא רק העתקה. לחשוב מעבר לצעד או שניים הקרובים.

עכשיו, הטעות שלה היא כבר לא הטעות של המתחרים. היא הסטנדרט החדש. תו התקן למה שחייבים לעשות כדי להצליח. בכל מקרה, זה מה שהם חשבו. וכשהיא ניסתה להסביר להם שזה לא, הם הביטו בה בזלזול.

זה הרי מה שעובד, הם אמרו. את לא מבינה. כנראה שאת מפספסת משהו. יש כאן סוד שצריך לפצח. רק היא ידעה שזו טעות שהשתכפלה. ולא נותר לה דבר מלבד לשמור את הידיעה הזו לעצמה. הקשבה והעתקה הם שני דברים שונים.

סופ"ש משובח,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: