הפעם הראשונה שלא (פירורי תובנות 329)

הפעם הראשונה שלא היא רגע המודעות. מפסיקים לעשות במקביל ובאוטומט. חווים את הרגע שנכפה עלינו. מסתכלים למציאות בעיניים. ומגיבים מתוך המידע שאנחנו קולטים. נושמים את האוויר שלנו. מודעים לכל חלק מתוכה. עד שאנחנו עוצמים עיניים בחזרה אל תוך הרגיל.

הפעם הראשונה שלא היא ההתחלה. פותחת את הפתח. מאלצת אותנו להיעצר. לעמוד מבולבלים במקום. ולהתחיל לעשות. לטוב ולרע. כי אין ברירה. כמו כדור שלג קטן שנופל על צלע ההר. מתגלגל וצובר תאוצה ככל שהוא גדל בדרך למטה. ופתאום, הוא כבר כדור עצום שנע במהירות.

הפעם הראשונה שלא, היא הפעם הראשונה שכן.

השאלה היא אם אנחנו מוכנים לנצל אותה.

להתחיל לחיות באמת.

שתהיה לך שנה משובחת,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 16 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: