חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

האם ההצלחות הקטנות שלך מסתירות את ההצלחה הגדולה שלך? (פירורי תובנות 159)

לרוב האנשים אין את הסבלנות להסתכל לטווח הרחוק. מה שקורה היום מעסיק אותם. זה הכי בוער. המצב בבנק. המטלות בעבודה. הדברים שצריך לעשות בבית. וזה לא שהם לא מבינים למה חשוב להשקיע בעתיד. הם פשוט לא עושים את זה.

ההצלחות הנקודתיות שלנו נוטות לשתק אותנו. רוב האנשים נעצר קצת אחרי שהחל ליהנות מפירות ההצלחה שלו. לא מתנסה שוב. הצלחה אחת מתוך ניסיון אחד זה 100% הצלחה. אי אפשר להגיע ליותר טוב מזה. ואם חס וחלילה לא נצליח בשני, נצנח בשנייה ל-50%.

בגלל זה השוק מלא היום בגורואים. אלה שהצליחו 100% בניסיון הראשון ועכשיו באים ללמד את כל העולם (ואשתו) איך להצליח. אלה שלא מבינים כי הצלחה לא נמדדת בפעם האחת שהצלחת לעשות משהו. אפילו לא בשנה אחת של הצלחות.

הצלחה אמיתית נוצרת ממדידה של תוצאות לאורך שנים. מהבנה כי זה לא באמת משנה עד כמה הצלחת כרגע ועד כמה זה מרגש אותך. זה טבעי שזה ירגש אותך. זו פשוט עוד מדרגה בדרך לשם. מדרגה יפה ומרשימה ועדיין… לא הקומה העליונה.

עכשיו, בדיקה עצמית קטנה: באיזה תחום בחיים נדמה לך שהצלחת ולכן עצרת את המרוץ?

שיהיה לך סוף שבוע מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: