חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

התחושה האחרונה (פירורי תובנות 215)

זה לא משנה אם יצרנו כימיה מעולה. זה לא משנה אם אמרנו את הדברים הנכונים. זה גם לא משנה עד כמה הסיפורים שסיפרנו במהלך הפגישה היו מרתקים. אם התחושה האחרונה שנשארה מהמפגש אתנו הייתה לא נעימה, זה מה שהם יזכרו.

זו התובנה החשובה ביותר בנוגע לאינטראקציה אנושית שרוב האנשים מפספס. זה גם הדבר שמסביר איך כל כך הרבה פגישות נעימות עם אנשים לא יצרו רצון לפגישה שניה. התחושה האחרונה היא הדבר שבסופו של דבר נצרב במוחו של האדם שמולנו.

כשזה נאמר בצורה כזו, זה נשמע קצת מובן מאליו. כאילו זה אמור היה להיות ברור. ועדיין, כשזה מגיע לעבודה… אנשים שוכחים את זה שוב. כי קל לשכוח את זה בתוך הרגע. כשמתרכזים בשיחה עצמה. כשנסחפים לתוך הכימיה.

רק שכימיה היא הדבר שמחזק את השיחה. זה שמחייה אותה ודוחף אותה קדימה. זה שמחבר בין האנשים. ולקראת הסוף… נהיה קצת לא נעים כי צריך ללכת. ואז הפרידה יכולה להפוך לטיפה מעיקה. או לכזאת שמתבצעת בשלבים. שבכל אחד מהם אומרים "ביי" שוב.

לפעמים, עדיף לחתוך את השיחה כל עוד עדיין כיף. להשאיר כיף קצת לפעם הבאה. כדי שירצו שתהיה פעם הבאה. כדי שהתחושה האחרונה שנצרבת בזיכרון תהיה כזו שירצו לחזור עליה. וזה בדיוק הדבר שגורם לנו להתגעגע לאדם. התחושה שהוא משאיר אחריו.

שיהיה לכם סופ"ש מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: