חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

זהות עצמית, שינוי ויציאה מהלולאה (פירורי תובנות 30)

לפני שבוע, השתתפתי בכנס האינטרנטי הראשון מסוגו בישראל בו העבירו המרצים המובילים בתחום השינוי וההתפתחות האישית בישראל הרצאות בחינם לכל מי שרק רצה לשמוע.

אמנם הודעתי בניוזלטר על הכנס מראש ועדכנתי גם בפייסבוק ומצד שני, יש אנשים שלא הספיקו לשמוע את ההרצאה שלי בכנס בגלל שהיתה בשעות הצהריים. חלק מאלו שפספסו את ההרצאה החיה ביקשו שכשתגיע ההקלטה, אעלה אותה לאתר. אז הנה, הגיע הזמן.

בהרצאה שלי רואיינתי על ידי הפסיכולוג אריק פלד על NLP, פסיכולוגיה, יצירת שינוי ושיטות לצאת מהלולאות שתוקעות אותנו בחיים. אם בא לך לשמוע, יש ללחוץ על הנגן ומיד נתחיל:

LiorBarkan

סופ"ש מעולה,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: