חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

חום לוהט ואמיתי (פירורי תובנות 15)

החום הלוהט שבחוץ, זה שמביא את המזגנים שלנו לקצה היכולת הוא לא חום לוהט באמת. נכון, הוא גורם לצמחים לנבול. הוא גורם לבעלי חיים לילל לצלוחית עם מים. גם לבני אדם הוא גורם לילל, להזיע ולהרגיש תסכול. וזה עדיין לא חום אמיתי.

החום מהלהבה הפנימית שבוערת בעצמות שלך להשיג את מה שתמיד רצית, הוא זה ששורף אותך ומשאיר אותך עם הרעב לעוד. הרעב הבוער הזה בעצמות, הוא זה שנותן לך כוח לרוץ גם אחרי שהשרירים כבר צועקים לעצור.

זו האש שמאכילים רק על ידי למידה של משהו חדש והגעה לתוצאות בעזרתו. זה חם. זה רותח. זה מעולה. האש הזאת, רק גדלה עם הזמן. היא מה שמניע אותך ויוצר מוטיבציה. היא הדבר שלוקח אותך את המרחקים הנוספים, שרוב בני האדם נשברים לפניהם.

האש הזאת, שמשתקפת דרך העיניים שלך, גורמת לפחדנים ולאנשי התיאוריות לזוז הצידה כשהם רואים אותך. היא זו, שגורמת לאנשים שרוצים להצליח איתך להתמגנט אליך. זו האש האישית שלך. אף אחד אחר לא יכול להדליק אותה חוץ ממך.

האם כבר הגדלת את האש הפנימית שלך היום?

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

  1. ליאור, זו אכן התשוקה לנצח ויהי מה. לעיתים זה מדבק לעיתים זה מרתיע. אבל כבר היו לי חוויות כאלה. אגב, יש מערכות מאודדדד שמרניות שמנסות לכבות את הלהבה הפנימית הזו במקרה שלי הם נכשלו. פוסט לוהט וטוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: