חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

חנפני מצלמות מהירות (פירורי תובנות 35)

ככה הוא אהב לנהוג. בחושך ובגשם. הוא אהב לשמוע את המוזיקה וליסוע בקצב סביר, כמו שהחוק מאפשר. השקט הזה, של הנסיעה אפשר לו להתנתק מהמולת היום יום. הוא אהב לראות את החושך נפצע מדי פעם בזוגות של אורות שעקפו אותו.

היה לו ברור שהם חושבים שהוא פראייר. נוסע במהירות המותרת. בראש שלהם, הם מנצחים אותו על הכביש. חשוב שהם יגיעו לשם ומהר. עדיף עם הסלולרי באוזן. והוא? הוא "מהאלה האיטיים האלה" ש"נתקעים על הכביש".

כשה-GPS מסגיר בפניהם את מצלמת המהירות, פתאום הם בולמים. מתנחמדים למצלמות המהירות. מחכים כמו קפיץ שנמתח לשניה שיוכלו ללחוץ שוב על הגז ולהמשיך במירוץ. הוא קרא להם חנפני מצלמות מהירות.

הוא תמיד הופתע לראות אותם שוב בזמן עומס קל. הם הרי נוסעים כל כך מהר. עוקפים אותו ומהבהבים עם האורות, רק כדי להפגש שוב ליד נתניה. הצחיק אותו לראות שחלקם עדין מגיע לאותו המקום באותה כמות של זמן. רק הרבה יותר פוזה ולחץ.

אם בכל מקרה מגיעים למצלמות המהירות באותה המהירות ולסוף באותו הזמן, אפשר גם ליהנות מהנסיעה על הדרך. הוא חייך לעצמו וקיווה שבאחד מהימים הם יבינו. זה יעשה להם רק טוב. לנצח מבלי להתאמץ.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: