חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

טלאי על טלאי (פירורי תובנות 24)

רוב האנשים מפחדים משינוי. לא כי הם פחדנים או עצלנים. פשוט כי ככה למדנו. מה שמוכר הוא בסדר. גם אם הוא לא טוב במיוחד. פשוט אין שם חוסר ודאות. שינוי גדול יכול להיות בסיס להצלחה גדולה. מצד שני, אין שינוי גדול שאין בו מידה מסויימת של סיכון.

בכל פעם שמשהו משתבש, אנחנו מחפשים את הדרך ליצור את השינוי הכי קטן שיתן לנו תוצאה מספקת. לא מדהימה. לא מעולה. מספקת. רק כדי לעבור קדימה. אנחנו שמים טלאי על החלק הקרוע. כל עוד הטלאי הזה מחזיק, אפשר להתקדם ולשכוח מזה.

הבעיה מתחילה כשאוסף הטלאים כבר לא מסוגל לשאת את התלאות.

יש כאלה שמתפרקים. יש כאלה שמנסים לסתום את החור עם האצבע, בתקווה ששום דבר לא יפול החוצה. כמו הילד הקטן שמנסה לסתום את החורים שבסכר בעזרת האצבעות, כדי למנוע מהמים לדלוף. יש כאלה שמבינים כי לפעמים, למרות המחיר, צריך לתפור משהו חדש.

שנה חדשה היא הזדמנות לתפור לעצמנו חליפה חדשה, יפה יותר וחזקה יותר. זה בדיוק הזמן לשים את חליפת הטלאים המוכרת והמנחמת בצד. כבר הכרנו את מי שהיינו. עכשיו הזמן להכיר את מי שאנחנו יכולים להיות.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: