חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

יותר מדי (פירורי תובנות 76)

הרצון להיות בחברת מישהו אחד משדר אהבה. הרצון להיות עם אנשים כל הזמן ובכל מקום משדר נואשות. אהבה מושכת אנשים. נואשות רק דוחה את האנשים שאנחנו רוצים להיות בחברתם ומושכת את הנואשים.

התנהגות מינית עם אדם בסביבה אינטימית משדרת סקסיות. התנהגות מינית כל הזמן ובכל מקום הופכת להטרדה מינית. סקסיות מושכת אנשים. הטרדה רק דוחה את האנשים שאנחנו נמשכים אליהם ומושכת את המטרידים.

הגעה להישגים ושיפור מתמיד רק משדרים הצלחה. נטייה אובססיבית להשיג הכל ולנצח את כולם הופכת אדם לתחרותי ולאויב. הצלחה מושכת אנשים. הנטייה לסמן אנשים כאויבים ולרצות לנצח אותם דוחה אנשים ומושכת אויבים שמחפשים מלחמות.

דאגה לטובת אנשים אחרים היא תכונה שמשדרת מוסריות. דאגה תמידית לאנשים אחרים, שמגיעה לעתים גם על חשבון עצמנו משדרת חוסר הערכה עצמית. מוסריות מושכת אנשים. חוסר הערכה עצמית דוחה אנשים ומושכת אנשים נצלנים.

לכל דבר יש את המינון שהופך אותו ליעיל בהקשר המתאים. יותר מדי, לפעמים לוקח אותנו אל ההפך המוחלט מהדבר שרצינו להשיג.

חג שמח,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: