חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

ירוק באותה צורה (פירורי תובנות 47)

בהסתכלות ראשונה, אפשר היה לטעות ולחשוב שהם אותו הדבר. הם כולם היו עלים. ירוקים. על גבעול. זזים ביחד במשב רוח קרירה. רועדים כאשר טיפות הגשם נופלות עליהם. מתחממים בהנאה מקרני השמש של הבוקר.

והוא תמיד הסתכל למעלה. ידע שהוא לא יכל להגיע. אבל להסתכל לא עולה כסף. לא לעלים בכל מקרה.

היא היתה עלה הכותרת היפה ביותר. בהחלט מעל הרמה שלו. היא אפילו לא ראתה אותו. נמצאת למעלה מעל כולם. עושה כותרות. עושה עיניים לדבורים. היא היתה מאלה, שכל דבר שעשו הניב פירות בסופו של דבר.

והוא רצה להגיע למעלה. ידע שאם היא רק תראה אותו, היא תבין. תדע שהוא עשה בשבילה הכל. פתאום תבחין בו. תראה עד כמה שהוא שונה מכל השאר. ירוק. אבל קצת אחרת. הוא לא כמו כולם.

בזמן שהוא חלם עליה, הוא הפך לירוק מקנאה. רואה אותה שם למעלה. מבלה בזמן שהוא היה עסוק בלדאוג שקרני השמש והלחות יקלטו. כדי שהיא תוכל להמשיך להיות יפה כל כך. הוא עבד כל כך קשה בשבילה. והיא בכלל לא ידעה.

יום אחד הפרח התחיל לרדת מעט למטה ואיתו קצת הגבעול. ואז עוד קצת. ועוד קצת. עד שסוף סוף ולראשונה שניהם היו באותו גובה עיניים. והיא היתה קצת נבולה. כמעט סיימה את תפקידה. והוא עדיין היה ירוק. והוא עדיין אהב אותה.

בפעם הראשונה, הוא אזר אומץ וחייך את החיוך הכי גדול שיכל לחייך. אחרי הכל עלה. כמה שיניים כבר יש לו. והיא חייכה אליו בחזרה. קצת עייפה. היה בו משהו מדהים. ירוק. מעורר. מלא חיים. היא התאהבה בו ממש.

הוא לא היה פרפר. גם לא דבורה. הוא היה עלה ירוק. זהה לכולם. פשוט היחיד שהעז לחייך. וגם אם זה היה ברגע האחרון, זה היה הרגע שייקח איתו עד הסוף.

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: