חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

כוח טבע אימתני (פירורי תובנות 42)

יש משהו מהפנט בבהייה באיתני הטבע. סופה ענקית. אש בוערת. רוח המזיזה מכוניות ואנשים. רעידת אדמה. זה נורא ומדהים בו זמנית. מאפס אותנו לשניה. גורם לנו לחזור לפרופורציות. להבין שיש משהו שיותר גדול מאיתנו. משהו שאין לנו שליטה בו.

כשכוח טבע נע לעברנו יש לנו 2 אפשרויות: לברוח או להתמסר. שתיהן תגובות הגיוניות. איתו או נגדו. הדבר היחיד שאי אפשר הוא להתכחש לו. גם אם נעצום את העיניים ונכנס מתחת לשמיכות הוא לא יעלם.

כוח רצון הוא גם כוח טבע. לבהות באדם עם כוח רצון זו חוויה מהפנטת. אין שום דבר שבאמת עומד בדרכו. אין דבר שמסוגל. זו חוויה שגורמת לנו לרצות לברוח או להתמסר. להצטרף או לברוח הצידה.

מה דעתך להפוך לכוח טבע אימתני היום?

יום מעולה לכולם,
ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: